На Чернігівщині покращиться інформування громадськості з європейської тематики

29 червня в селищі Тростянець (Чернігівська область) відбувся семінар, присвячений інформуванню громадськості з європейської тематики

29 червня в селищі Тростянець (Чернігівська область) відбувся семінар, присвячений інформуванню громадськості з європейської тематики. Захід організував Сіверський інститут регіональних досліджень і Центр європейської інформації в Чернігові за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході взяли участь представники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка, викладачі та працівники Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації. Вони обговорили методи інформаційно-роз’яснювальної роботи з європейської тематики, зокрема заходи-дискусії й інформаційні заходи, консультування, круглі столи, відеоконференції тощо.

Було наголошено на необхідності постійно шукати й удосконалювати форми та методи інформування, проводити методичну роботу в цьому напрямі, аналізувати потреби аудиторії, враховувати вікові, соціальні й інші особливості аудиторії.

Контакти: Сіверський інститут регіональних досліджень, (0462) 67 50 21, (0462) 77 43 12, siverian@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: