На Чернігівщині буде створено перший в Україні ЦНАП при райадміністрації

При Городнянській райадміністрації (Чернігівська область) буде створено Центр надання адміністративних послуг

При Городнянській райадміністрації (Чернігівська область) буде створено Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Відповідну ініціативу втілює ГО “Громадська рада” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою створення Центру є спрощення й оптимізація системи надання адміністративних послуг як суб’єктам господарювання, так і мешканцям району. Це буде перший в Україні ЦНАП при райадміністрації.

За задумом ініціаторів, створення ЦНАП забезпечить відкритість і прозорість надання адмінпослуг, зрозумілість процедур, оперативність у вирішенні питань, а також доступ суб’єктів звернень до інформації про стан, хід і результати розгляду звернень.

ГО “Громадська рада”
(0462) 67 75 75
pravocf@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: