На Буковині розглянуть шляхи подолання йододефіциту населення

11 січня о 14:00 у Чернівцях (Центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу, вул. Руська, 1) відбудеться презентація проекту “Експертно-аналітичний потенціал на вирішення проблеми йододефіциту населення в Чернівецькій області”

11 січня о 14:00 у Чернівцях (вул. Руська, 1) відбудеться презентація проекту “Експертно-аналітичний потенціал на вирішення проблеми йододефіциту населення в Чернівецькій області”. Проект здійснює Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу спільно з Асоціацією жінок-депутатів місцевих рад Чернівецької області, Чернівецьким обласним осередком ВГО “Асоціація ендокринологів України”, ЧМГО “Жіночий центр”, Чернівецьким обласним ендокринологічним центром, Буковинським державним медичним університетом і департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької обладміністрації за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти:
Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
Ігор Кухарчук
(0372) 585 314
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: