На Буковині буде проведено конкурс на підтримку адвокаційних громадських ініціатив

Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” розпочинає проект “Впливова громада – відповідальна місцева влада”

Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” розпочинає проект “Впливова громада – відповідальна місцева влада”. Проект підтримують програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та Фонд Степана Ленігевича.

Метою проекту є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на залучення громадськості та владних інституцій до спільного вирішення проблем місцевого значення, відстоювання прав і інтересів самоорганізованих груп шляхом упровадження механізмів локальної демократії.

У межах проекту в Чернівецькій області буде проведено конкурс на підтримку адвокаційних громадських ініціатив на місцевому рівні, що посилюють вплив громадськості на формування та реалізацію місцевої політики, здійснення громадського контролю за якістю послуг та стимулювання оперативного прийняття рішень органами влади.

Контакти:
Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях”
Володимир Старик
050 374 07 05

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: