Муніципальні стратегії розвитку електронного врядування в Україні: конференція

24 березня з 10:00 до 17:00 у Вінниці відбуватиметься конференція “Муніципальні стратегії розвитку електронного врядування в Україні”

24 березня з 10:00 до 17:00 у Вінниці (конференц-зала Вінницької міської ради, вул. Соборна, 59) відбуватиметься конференція “Муніципальні стратегії розвитку електронного врядування в Україні”. Захід проводить ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” за підтримки Вінницької міської ради та програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в конференції запрошують представників органів місцевого самоврядування та неурядових організацій.

Під час конференції буде розглянуто такі питання:
– розвиток електронного врядування в містах України станом на початок 2014 року;
– особливості розробки муніципальних стратегій і програм розвитку електронного врядування;
– новітні інструменти формування прозорої влади та комплексного управління життєдіяльністю міста (ініціатива “CityNext”, модель Прозорого міста, концепція “OpenData” тощо);
– підсумки проекту “Посилення спроможності громадянського суспільства в розвитку публічного Е-врядування на рівні органів місцевого самоврядування”.

Для участі в конференції слід надіслати заявку на електронну адресу info@e-gov.in.ua, у якій потрібно вказати прізвище та ім’я учасника, назву та короткий опис організації. Заявки приймають до 18 березня включно.

Участь у заході безкоштовна. Вартість квитків (не дорожче від вартості проїзду в купейному вагоні) буде відшкодовано.

Контакти:
ГО “Подільська агенція регіонального розвитку”
Тетяна Науменко
096 94 84 421

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: