Можливості для медиків у Львові

2 освітні заходи: воркшоп для викладачів курсу «Медичне право України» і школа управління у сфері охорони здоров’я пройдуть у Львові з 25-го по 29 січня.

З 25 до 27 січня 2016 р. на базі готелю «Львів» відбуватиметься воркшоп для викладачів курсу «Медичне право України» медичних і юридичних вищих навчальних закладів України на тему «Лідерство у сфері громадського здоров’я та прав людини у сфері охорони здоров’я». Метою заходу є ознайомлення учасників з теорією лідерства та сприяння у набутті практичних навиків у цій царині. Воркшоп проводитиме професорКатажина Чабановська, доктор філософії в галузі громадського здоров’я, керівник програми управління і лідерства у сфері європейського громадського здоров’я Маастріхтського університету (Маастріхт, Нідерланди), член Правління ASPHER, експерт ВООЗ з питань лідерства у сфері громадського здоров’я. До участі в заході долучаться представники численних ВНЗів України для опанування теоретичних засад лідерства, з’ясування потреб подальшого навчання з питань лідерства та розповсюдження отриманої інформації на власних навчальних теренах.

Також з 27 до 29 січня 2016 р. на базі готелю «Львів» відбуватиметься школа управління у сфері охорони здоров’я для депутатів місцевих рад, представників Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров’я Львівської міської ради, організаторів охорони здоров’я, представників професійних громадських організацій у сфері охорони здоров’я. Метою заходу є підвищення рівня управлінських знань і майстерності, удосконалення лідерських навиків у сфері громадського здоров’я та прав людини у сфері охорони здоров’я, розкриття ключових засад реформування і новацій у системі охорони здоров’я, зокрема фінансування цієї галузі, а також обмін досвідом і ознайомлення із зарубіжними надбаннями в цій царині. У межах заходу відбуватиметься одноденний воркшоп на тему «Лідерство у сфері громадського здоров’я та прав людини у сфері охорони здоров’я».

Детальніше на сайтах: www.medicallaw.org.ua та www.healthrights.org.ua

Львівський обласний благодійний фонд «Медицина і право», кафедра медичного права факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Асоціація шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні (ASPHER) за експертного сприяння Всеукраїнської громадської організації «Фундація медичного права та біоетики України», Українського лікарського товариства у Львові та Комісії з питань охорони здоров’я Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації та підтримки Міжнародного фонду «Відродження» проводитимуть правопросвітницькі заходи (школи) у м. Львів.

 

Контактні особи:

Сенюта Ірина 0676707033

Терешко Христина 0677313035

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: