Можливість для українських журналістів: навчання в Німеччині

З 2 по 6 липня запрошуємо українських журналістів у навчальну поїздку до Берліна, Франкфурта, Кьольна.

З 2 по 6 липня запрошуємо українських журналістів взяти участь у навчальній поїздці до Німеччини, що охоплюватиме міста Берлін, Франкфурт, та Кьольн. Поїздка відбудеться в межах проекту “Україна в Європі: поширeння знань, сприяння взаєморозумінню та створення мереж“, розпочатому аналітичним центром «Liberale Moderne» в партнерстві з Громадским Телебаченням та Міжнародним фондом «Відродження» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Учасники поїздки зустрінуться з представниками німецьких медіа, громадськими та політичними діячами, а також візьмуть учать у дискусії у форматі круглого столу.

Проект скерований поглибити співпрацю між засобами масової інформації обох країн, налогодити діалог поміж політикою та громадянським суспільством України та Німеччини, проаналізувати причини євроскептицизму, способи його протидії в Україні та пожвавити інтерес до України в Німеччині.

Умови участі:

– мотиваційний лист та резюме слід надіслати на lidiya.hutnyk@libmod.de до 31 травня 2018 року. У мотиваційному листі просимо коротко зазначити основні напрями своєї діяльності й описати мету поїздки.

– перевага надаватиметься медійникам, які спеціалізуються на відносинах України з ЄС.

– знання англійської мови є бажаним, але не обов’язковим.

– учасники звітуватимуть про результати поїздки в національній пресі. Крім того, статті публікуватимуться на веб-сайтах Громадського ТБ та «Ukraineverstehen».

– усі видатки на дорогу, проживання та харчування організатори беруть на себе.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: