Моніторинг виконання державної програми безбар’єрності в Криму

31 січня — 01 лютого 2009 року в м. Керчі (АР Крим) відбудеться семінар-тренінг в рамках проекту "Моніторинг виконання органами влади південно-східної частини АР Крим державної програми безбар`єрності України", який здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" Всеукраїнською спілкою працездатних інвалідів.  

31 січня — 01 лютого 2009 року в м. Керчі (АР Крим) Всеукраїнська профспілка працездатних інвалідів проводитиме семінар-тренінг в рамках проекту “Моніторинг виконання органами влади південно-східної частини АР Крим державної програми безбар`єрності України”, який здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є моніторинг діяльності центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їхніх посадових осіб щодо формування та реалізації загальнодержавної та місцевої політики, спрямованої на вирішення проблем до залучення неповносправних у всі галузі суспільного життя, в тому числі і до відпочинку та туризму шляхом проведення оцінки доступності людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів культури та туризму південно-східної частини АР Крим. Втілення результатів аналізу моніторингу в життя і поширення серед широких верст громадськості України і світу результатів виконання владою України і АР Крим взятих на себе зобов’язань що до впровадження міжнародних стандартів по цьому питанню.

Під час заходу буде проведено теоретичну та практичну підготовку членів моніторингових груп, що здійснюватимуть моніторинг виконання органами влади південно-східної частини АР Крим державної програми безбар`єрності України, а також відпрацьовано можливі нестандартні ситуації, що можуть виникнути в процесі моніторингу.

Семінар-тренінг відбудеться за адресою: Палац культури “Корабел”, вул. Орджонікідзе, 88  м. Керч, АР Крим. Початок о 13.00

Контактна особа:  Петровський В.Б.
Контактні телефони: 8-044-560-95-85; 8-044-223-13-29; 8-093-970-75-70; 8-066-713-10-20; e-mail: vuppi@ukr.net
м. Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 65.

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: