Моніторинг виборів: долучитися може кожен

ІЦ “Майдан Моніторинг” здійснює моніторинг дотримання законодавства під час виборчого процесу

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” розпочинає моніторинг дотримання законодавства під час виборчого процесу. Моніторинг підтримує програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Усім зацікавленим пропонується надсилати повідомлення про виявлені порушення на електронну адресу monitor@maidan.org.ua. Їх потрібно супроводжувати відео-, фотоматеріалами, лінками на публікації в мережі Інтернет.

Карта порушень під час виборів

Крім того, ІЦ “Майдан Моніторинг” підготував звернення до органів влади.

Адміністрація Президента України

Кабінет Міністрів України

Рада національної безпеки і оборони України

Центральна виборча комісія

Міністерство внутрішніх справ

Генеральна прокуратура України

22.04.14

№7/14-46

Шановні пані та панове,

Інформую Вас, що Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” розпочинає всеукраїнський моніторинг порушень виборчого законодавства і дотичних прав і свобод під час виборів Президента України.

Під час здійснення ініціативи збиратимуться та аналізуватимуться повідомлення засобів масової інформації, суб’єктів владних повноважень, суб’єктів виборчого процесу, громадських організацій і громадян про порушення, надаватиметься юридична оцінка, ініціюватимуться відповідні звернення до суб’єктів владних повноважень щодо належної реакції на виявлені та документовані правопорушення.

Метою ініціативи є сприяння проведенню в Україні чесних та прозорих виборів.

Вся інформація про порушення розміщуватиметься на інтерактивному веб ресурсі: http://maidanua.org/vybory2014p/. Контактна адреса електронної пошти – monitor@maidan.org.ua.

Закликаємо Вас до співпраці, пропонуємо відповідно до компетенції користуватися інформацією про порушення, яку ми будемо оприлюднювати та, своєю чергою, інформувати нас у разі виявлення порушень.

Сподіваємося на Вашу конструктивну співпрацю, яку ми належно висвітлюватимемо.

З повагою,
Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”

Контакти:
Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”
monitor@maidan.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: