Моніторинг української енергетики відтепер доступний англійською

На порталі “Українська енергетика UA-Energy.org” відкрито англомовну версію

На порталі “Українська енергетика UA-Energy.org” відкрито англомовну версію. Діяльність сайту підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” в межах проекту “Створення умов для посилення глибини й об’єктивності журналістських матеріалів із енергетичної безпеки”.

Завдяки англомовній версії команда сайту сподівається покращити поінформованість зарубіжної аудиторії про події в енергетичній галузі України, зокрема про рішення уряду та регуляторів, дії гравців ринку, цінову ситуацію, а також про виконання зобов’язань України перед Міжнародним валютним фондом, ЄС і іншими міжнародними структурами.

Окрім стрічки новин, англійською будуть виходити аналітичні продукти про сучасну енергетичну політику України у форматі великих щомісячних досліджень і тижневих звітів.

Портал запрошує до співпраці авторів, а також тих, хто бажає вести свій блог на сайті, в тому числі на англомовній версії.

Контакти: UA-Energy.org, uaenergy@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: