Моніторинг тендерних закупівель у сфері освіти презентують у Києві

13 жовтня о 13:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Презентація результатів моніторингу діяльності регіональних тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів у сфері освіти”

13 жовтня о 13:30 у Києві, в інформагенції “УНІАН” (вул. Хрещатик, 4), відбудеться прес-конференція “Презентація результатів моніторингу діяльності регіональних тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів у сфері освіти”. Захід організовують Центр політичних студій та аналітики та партнерство “Новий громадянин” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти представлять аналітичну інформацію щодо закупівель у регіонах товарів і послуг у системі освіти. Буде порівняно ціни на продукти харчування, ремонтні роботи, товари та послуги для навчальних закладів – із середньостатистичними показниками по областях і в цілому по Україні. Інформацію було зібрано в межах усеукраїнської кампанії “Знати, щоб діяти”.

Центр політичних студій та аналітики
096 49 74 225
cpsaua@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: