Моніторинг неформальних платежів у закладах охорони здоров’я: набір фахівців

ГО "Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства" оголошує набір фахівців для моніторингу неформальних платежів у закладах охорони здоров’я

ГО “Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства” оголошує набір фахівців для моніторингу неформальних платежів у закладах охорони здоров’я. Моніторинг підтримує програмна ініціатива “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників громадських організацій, що мають досвід співпраці з органами місцевої влади, займаються моніторинговою діяльністю, проводять дослідження та збір даних, а також представників аналітичних центрів і наукових інститутів, що підтримують ідею підзвітності та прозорості органів влади й мають досвід роботи у сфері охорони здоров’я.

Учасників відбирають у таких областях: Вінницька, Дніпропетровська, Волинська, Житомирська, Чернігівська, Кіровоградська, Рівненська, Львівська, Запорізька, Черкаська, Тернопільська.

Діяльність організацій-учасників передбачатиме збір даних про неформальні платежі в закладах охорони здоров’я з використанням інструментарію та методології, які буде представлено на установчій зустрічі-тренінгу. Захід відбуватиметься 19-20 червня в Полтаві.

Основні завдання для збору даних:
– збір інформації про практики неформальних платежів у закладах охорони здоров’я конкретного регіону;
– дослідження діяльності благодійних фондів, що збирають кошти на території закладів охорони здоров’я, правового режиму відносин благодійних організацій і лікувально-профілактичних закладів;
– аналіз дотримання прав пацієнтів на лікування;
– дослідження рівня правової обізнаності населення з правом на охорону здоров’я.

Організації, які буде відібрано в результаті конкурсу, отримають фінансову підтримку й експертний супровід діяльності.

Для участі у проекті слід до 17:00 6 червня надіслати заповнену анкету на адресу malinovskynazar@gmail.com, копія на ladika.k@e-mail.ua.

Організатори забезпечують учасникам установчої зустрічі-тренінгу проживання й харчування, оплачують проїзд.

Контакти:
ГО “Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства”
Назар Малиновський
095 448 92 93
malinovskynazar@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: