Моніторинг конфлікту інтересів посадовців: набір на тренінг

Фундація “Відкрите суспільство” оголошує набір на тренінг із моніторингу корупційних ризиків, пов’язаних із конфліктом інтересів у діяльності публічних осіб

Фундація “Відкрите суспільство” оголошує набір на тренінг із моніторингу корупційних ризиків, пов’язаних із конфліктом інтересів у діяльності публічних осіб (депутатів, державних службовців і посадовців органів місцевого самоврядування). Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активну молодь і журналістів.

Тренінг відбудеться 18 березня в Києві. Його проведе директор Фундації “Відкрите суспільство” Іван Сікора. Тривалість заходу – 4 години.

Громадські активісти й журналісти ознайомляться з комплексним інструментарієм громадського моніторингу антикорупційної політики та політики у сфері врегулювання конфлікту інтересів у діяльності публічних осіб Київської обладміністрації, районних адміністрацій, Київської міської ради, Київської міської держадміністрації, депутатів обласної та міської рад. Особливу увагу буде звернуто на міжнародні й українські стандарти та нормативно-правові акти, що регулюють питання конфлікту інтересів.

На основі розгляду конкретних прикладів буде проаналізовано основні ознаки конфлікту інтересів і поетапно розглянуто кроки, які мають здійснювати громадські активісти й журналісти.

Для участі в заході слід зареєструватися до 16 березня.

Детальнішу інформацію про час і місце тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам.

Контакти:
Фундація “Відкрите суспільство”
Ольга Івкіна
066 64 391 88

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: