Моніторинг дотримання права на медичну допомогу в СІЗО: тренінги

У Львові відбудуться два ідентичні тренінги, присвячені моніторингу дотримання права на медичну допомогу у слідчих ізоляторах

У Львові відбудуться два ідентичні тренінги, присвячені моніторингу дотримання права на медичну допомогу у слідчих ізоляторах (СІЗО). Заходи проводить Харківський інститут соціальних досліджень та Асоціація незалежних моніторів місць несвободи спільно з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі у тренінгах запрошують представників громадськості, які пройшли базовий тренінг Національного превентивного механізму (НПМ).

Програма тренінгів включає такі теми:
– моніторинг права на медичну допомогу в СІЗО за останній рік;
– організація медичної допомоги в СІЗО;
– структура медичної частини СІЗО, взаємодія з закладами охорони здоров’я;
– реалізація права на медичну допомогу різних категорій хворих у СІЗО;
– здоров’я жінок і неповнолітніх;
– ознайомлення зі спеціалізованим інструментарієм моніторингу.

Орієнтовні дати проведення тренінгів:
1-й тренінг – 18-19 квітня
2-й тренінг – 21-22 квітня.

Організатори повністю покривають витрати на проживання, харчування, проїзд в обидва кінці (у межах вартості квитків на автобус або поїзд) та участь у тренінгу.

Після завершення тренінгу учасники отримають сертифікати та зможуть застосовувати здобуті знання на практиці, відвідуючи місця несвободи в межах Національного превентивного механізму.

Для участі в конкурсі слід заповнити анкету та надіслати її на електронну адресу svetlanakharkov@mail.ru до 23:00 5 квітня. Відібраних учасників буде повідомлено електронною поштою 8 квітня.

Контакти:
Харківський інститут соціальних досліджень
Світлана Щербань
097 854 25 88
svetlanakharkov@mail.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: