Моніторинг доступності генпланів буде представлено в Запоріжжі

16 грудня о 10:00 у Запоріжжі відбудеться презентація дослідження щодо доступності генпланів міст для їх мешканців

16 грудня о 10:00 у Запоріжжі, в Обласному центрі молоді (вул. Патріотична, 49), відбудеться презентація дослідження щодо доступності генпланів міст для їх мешканців. Захід проводить Східноукраїнський центр громадських ініціатив у межах проекту “Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Благодійного фонду “Оберіг” і ГО “Укрпростір”.

У заході візьмуть участь експерти з питань містобудування, представники місцевої влади та громадськості. Буде представлено результати моніторингу доступності генпланів шести міст Запорізької області, в тому числі Запоріжжя, Бердянська, Енергодара, Мелітополя та ін.

Жодне зі 196 охоплених моніторингом міст не запропонувало для ознайомлення якісну та повноцінну копію генерального плану чи його картографічної складової, що суперечить чинному законодавству.

Генеральний план населеного пункту – це найважливіший документ у сфері містобудування. Його затверджують органи місцевого самоврядування, і він визначає розвиток міста на найближчі роки.

Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Володимир Щербаченко
067 640 94 40
planmista@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: