Моніторинг держзакупівель у Павлограді: інформаційна збірка

Павлоградський міський благодійний фонд “Горение” опублікував інформаційну збірку “Закупівля робіт, товарів і послуг за бюджетні кошти”

Павлоградський міський благодійний фонд “Горение” опублікував інформаційну збірку “Закупівля робіт, товарів і послуг за бюджетні кошти”. Видання підготовано за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У місті Павлоград у січні – червні 2012 року було проведено 18 конкурсів на закупівлі робіт, товарів і послуг за бюджетні кошти. 6 конкурсів стосувалися закупівлі послуг в одного учасника (наприклад, послуг із постачання води чи природного газу).

Члени робочої групи здійснювали моніторинг прозорості відкритих торгів і запитів цінових пропозицій. По закупівлях послуг в одного учасника експерти запитували звіт про проведення закупівлі. По конкурсах, у яких брали участь декілька учасників, здійснювався моніторинг, який враховував поширення інформації про конкурс, наявність і доступність конкурсної документації, дотримання процедури реєстрації та розкриття конкурсних пропозицій.

Члени робочої групи також здійснювали моніторинг розміщення інформації про заплановану закупівлю у ЗМІ, відповідність закупівлі затвердженому річному плану закупівель, доступність конкурсної документації для потенційних учасників і дотримання процедури проведення конкурсів.

Контакти:
Павлоградський міський благодійний фонд “Горение”
(05632) 6 02 81
fond-gorenie@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: