Моніторинг держзакупівель на Львівщині обговорять на круглому столі

26 червня о 17:00 у Львові відбудеться круглий стіл “Особливості проведення комплексного моніторингу здійснення державних закупівель у Львівській області”

26 червня о 17:00 у Львівському прес-клубі (просп. Шевченка, 11, 2-й поверх) відбудеться круглий стіл “Особливості проведення комплексного моніторингу здійснення державних закупівель у Львівській області”. Захід проводять ГО “Брама” та ГО “Центр політичних студій та аналітики” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” та Фонду Східна Європа.

Запрошені від органів влади:
– Дмитро Посипанко, начальник інформаційно-аналітичного відділу управління внутрішньої політики Львівської обладміністрації;
– Святослав Шеремета, депутат Львівської обласної ради, член бюджетної комісії облради;
– Мирослав Сімка, завідувач сектору тендерних закупівель Львівської міської ради;
– Андрій Добрянський, заступник начальника управління з питань сім’ї та молоді Львівської обладміністрації.
 

ГО “Брама”
Наталія Тимчій (Лаврецька)
067 88 93 322

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: