Моніторинг адмінпослуг на Волині й Рівненщині: презентація проекту

24 вересня о 10:00 у Рівному (Будинок учених, вул. Симона Петлюри, 17) відбудеться прес-конференція, присвячена проекту “Громадський контроль – ефективна влада”

24 вересня о 10:00 у Рівному (Будинок учених, вул. Симона Петлюри, 17) відбудеться прес-конференція, присвячена проекту “Громадський контроль – ефективна влада”. Його здійснює Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект передбачає незалежний громадський моніторинг якості адміністративних послуг у сфері земельних відносин, використання об’єктів комунальної власності шести міських і селищних рад районного підпорядкування Рівненської та Волинської областей. Проект буде реалізовано, зокрема, у Здолбунівській, Костопільській і Сарненській міськрадах.

У прес-конференції візьмуть участь:
– Інна Гайворонська, керівник проекту, директор Інституту аналізу державної та регіональної політики;
– Олег Савчук, заступник голови ради Інституту аналізу державної та регіональної політики.

На прес-конференцію також запрошено міських голів Здолбунова, Костополя та Сарн.

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
096 600 18 12
iadrp@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: