Молоді роми та члени “Пласту” ознайомилися зі словацьким досвідом скаутингу

Члени молодіжної організації “Пласт – Національна скаутська організація України” спільно з молодими ромськими активістами здійснили навчальний візит до Словаччини

11-14 листопада члени молодіжної організації “Пласт – Національна скаутська організація України” спільно з молодими ромськими активістами здійснили навчальний візит до Словаччини. Візит відбувся в межах проекту “Скаутинг для ромів в Україні” за підтримки програм “Рома України” та “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження”.

У візиті брали участь 14 осіб: 5 пластунів, 9 членів ромських організацій і зацікавлених у роботі з ромською молоддю.

Ромська молодь України, зацікавлена створити скаутські гуртки, ознайомилася з ідеєю скаутингу, скаутським способом роботи з дітьми та молодими людьми. Також відбулася зустріч із ромськими скаутськими групами, що працюють на сході Словаччини (у Прешові та Кошице).

Тренери, які започаткували ромський скаутинг й активно його розвивають, поділилися власним досвідом. Крім того, відбулися дискусії щодо проблем і перспектив ромського скаутингу.

Словацькі скаути поділилися своїми методичними напрацюваннями та здобутками в цьому напрямі. Спільно з пластунами вони склали основу програми другого етапу проекту – теоретичної частини тренінгу для ромських скаутських лідерів, що відбудеться 17-18 грудня.

Відгук однієї з учасниць можна почитати тут

МО “Пласт – Національна скаутська організація України”
Олена Галушка
(044) 280 85 55
international@plast.org.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати співробітництво між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: