Молодь Виноградівщини запрошують на семінар із паліативної допомоги

5 жовтня о 13:00 у Виноградівській районній раді (Закарпатська область) відбудеться семінар “Паліативна допомога та суспільство. Розвиток благодійництва, волонтерства”

5 жовтня о 13:00 у Виноградівській районній раді (Закарпатська область) відбудеться семінар “Паліативна допомога та суспільство. Розвиток благодійництва, волонтерства”.  Захід проводить БО “Спільне об’єднання соціуму” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Основним завданням семінару є підвищення рівня знань і практичних навичок представників громадських і благодійних організацій у сфері надання паліативної допомоги.

Навчання проводитиметься в межах заходів до Всесвітнього дня паліативної допомоги. Захід проводитимуть експерти, які мають багаторічний практичний досвід у сфері паліативної допомоги.

До участі запрошують молодіжні організації та учнівську молодь Виноградівського району.

Контакти:
БО “Спільне об’єднання соціуму”
(031 43) 22 185
bo_sos@mail.ru

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: