Молодь Сумщини запрошують на конкурс знавців Європи

Сумська міська громадська організація “Центр європейських ініціатив” оголошує конкурс знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області

Сумська міська громадська організація “Центр європейських ініціатив” оголошує конкурс знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Конкурс відбувається в межах проекту “Продовження діяльності центру європейської інформації в місті Суми: шлях до самостійності” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – привернути увагу молоді до вивчення питань європейської інтеграції, ЄС та культури європейських країн.

Учасники конкурсу – учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Участь у конкурсі є індивідуальною.

Перший етап конкурсу складається з письмових завдань. Виконані завдання разом із реєстраційною анкетою слід надіслати до 20 березня на електронну адресу info@eu.sumy.ua або в паперовому варіанті на адресу Центру європейської інформації. Результати першого етапу буде оприлюднено на веб-сайті Центру до 1 квітня. Переможців першого етапу буде запрошено для участі у другому етапі.

Другий етап конкурсу відбудеться в другій половині квітня в одному з навчальних закладів Сум. Інформацію про завдання другого етапу учасники отримають за два тижні до дати його проведення.

Усі учасники конкурсу отримають сертифікат про участь. Усіх учасників другого етапу буде нагороджено почесними грамотами оргкомітету конкурсу та сувенірами. Переможців конкурсу буде нагороджено цінними призами.

Контакти: Центр європейських ініціатив, (0542) 79 86 68, info@eu.sumy.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: