Молодь дискутуватиме стосовно європейських цінностей

Із нагоди святкування Дня Європи 2011 в шести обласних центрах відбудуться театральні постановки та тематичні дискусії з молоддю на тему європейських цінностей у межах кампанії “Я поділяю європейські цінності”

Із нагоди святкування Дня Європи 2011 в шести обласних центрах відбудуться театральні постановки та тематичні дискусії з молоддю на тему європейських цінностей у межах кампанії “Я поділяю європейські цінності”. Проект “Молодь – за європейські цінності!” реалізує Вінницький регіональний центр інформації “Креатив” спільно з народним театром-студією “Сьоме небо” Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Заходи відбудуться у Львові (16 травня), Хмельницькому (17 травня), Кіровограді (18 травня), Чернівцях (19 травня), Вінниці (20 травня) та Черкасах (24 травня). Молоді люди переглянуть виставу “Варшавський набат”, мініатюру “Безсмертя Пирогова” та моновиставу “Суфлер”, що презентують такі європейські цінності, як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність. Також відбудеться дискусія щодо цих цінностей.

Повний анонс заходів до Дня Європи можна переглянути тут.

Контакти: Вінницький регіональний центр інформації “Креатив”, Оксана Бондар, 097 391 35 90, oksana.bondar.v@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: