Молодь діаспори спостерігатиме за перевиборами депутатів в Україні

Близько 100 представників молодіжних організацій української діаспори візьмуть участь у спостереженні за перевиборами народних депутатів України 15 грудня як міжнародні спостерігачі

Близько 100 представників молодіжних організацій української діаспори візьмуть участь у спостереженні за перевиборами народних депутатів України 15 грудня як міжнародні спостерігачі. Роботу спостерігачів координує ВГО “Ліга народних адвокатів” і Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Місія спостереження діятиме у складі міжнародної місії Світового Конгресу Українців. Спостереження здійснюватимуть представники діаспори з Польщі, Росії, Молдови, Румунії, Болгарії, Грузії, Сербії, Литви, Чехії, Вірменії, Казахстану, Білорусі й інших країн. У межах проекту заплановано презентації, тренінги, зустрічі з представниками інших спостережних місій та українських громадських організацій.

Нагадаємо, що молодь діаспори брала участь у спостереженні за виборами народних депутатів 2012 року. Тоді міжнародними спостерігачами стали 164 представники української діаспори з 13 країн світу.

Контакти:
ВГО “Ліга народних адвокатів”
(044) 246 47 67
molod.diaspory@gmail.com

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: