Міжнародний фонд “Відродження” та Український ПЕН оголошують програму стипендій для літературної спільноти

Міжнародний фонд “Відродження” та Український ПЕН оголошують програму стипендій для представників української літературної спільноти (письменників, перекладачів, есеїстів, філософів, літературних критиків), які залишаються в Україні і перебувають у скрутній ситуації через війну. Дедлайн подачі заявок – 28 квітня.

Ми розуміємо, що під час війни чимало українських авторів опинилися в непростих умовах, адже багатьом із них, як і мільйонам українців, довелося залишити свої домівки і шукати тимчасовий прихисток в інших регіонах України, водночас чимало представників літературної спільноти лишилися без фінансової підтримки через відсутність гонорарів чи скорочення на основних місцях роботи. 

Програма стипендій від Міжнародного фонду “Відродження” та Українського ПЕН має на меті підтримати українських авторів у цей непростий період, щоби вони мали змогу і далі працювати над творчими проєктами і піклуватися про свої родини.

Під час визначення учасників програми перевага надаватиметься авторам, які перебувають в загрожених обставинах чи складній матеріальній ситуації у зв’язку з війною.

Стипендія надається разово, розмір стипендії – 20 000 грн.

Загалом у рамках програми у квітні буде надано 30 стипендій, згодом програма може бути продовжена.

Для подання заявки на участь у програмі, будь ласка, заповніть коротку онлайн-форму:

Рішення про надання стипендій ухвалюватиме Виконавча Рада Українського ПЕН.

Заявки прийматимуться до 28 квітня, 18:00. До 3 травня кожен заявник отримає відповідь на електронну пошту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: