Міжнародний фонд “Відродження” застерігає від спроб дискредитувати НУО

Укотре напередодні виборів в Україні з’являються спроби кинути тінь на громадські організації

Укотре напередодні виборів в Україні з’являються спроби кинути тінь на громадські організації. Як відомо, раніше НУО, у тому числі Міжнародний фонд “Відродження”, вже ставали об’єктом безпідставних інсинуацій, а тому для перестороги ми вирішили нагадати історію 2004 року зі створенням слідчої комісії парламенту, яка мала вивчити особливості роботи НУО, що начебто втручалися у внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з питань встановлення фактів закордонного втручання у фінансування виборчих кампаній в Україні через недержавні організації, що існують на гранти іноземних держав, очолював представник Комуністичної партії Валерій Мішура. Зі звітом комісії можна ознайомитися тут. Міжнародний фонд “Відродження” спростував факти, наведені у звіті.

Нагадаємо, у своїй діяльності фонд спирається на принципи прозорості та відкритості. Інформацію про всі підтримані проекти можна знайти на офіційному сайті, а також у річних звітах фонду.

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: