Міжнародний фонд “Відродження” взяв участь у Інформаційному Ярмарку 2009 у Верховній Раді України

Міжнародний фонд “Відродження” взяв участь у Інформаційному Ярмарку 2009, що відбувся у Верховній Раді України 21-22 жовтня. Його організаторами виступили Програма сприяння Парламенту II університету штату Огайо у співпраці з Апаратом Верховної Ради України.

Інформаційний Ярмарок – це презентація-виставка ресурсів організацій громадянського суспільства та міжнародних донорських організацій. Він спрямований на ознайомлення парламентаріїв України, їхніх помічників-консультантів, а також спеціалістів секретаріатів фракцій парламентських комітетів та структурних підрозділів Апарату Верховної Ради, парламентських журналістів із ресурсами спільноти міжнародної технічної допомоги та українських громадських організацій.

Презентація-виставка проходила на третьому поверсі сесійної частини Верховної Ради України за адресою вул. Грушевського 5 і тривала два дні, протягом яких організації-учасники презентували свої інформаційні матеріали.

Це вже п’ятий інформаційний ярмарок, організований Апаратом Верховної Ради України спільно із Програмою сприяння Парламенту II. Перший ярмарок (1998 р.) відбувся для депутатів третього скликання; другий (2003 р.), третій (2006 р.) та четвертий (2008 р.) – для депутатів четвертого, п’ятого та шостого скликань відповідно.

У презентації-виставці “Інформаційний Ярмарок 2009” взяли участь 39 організацій, серед яких організації, що підтримуються USAID та американським урядом, українські громадські організації, представники інших програм, що впроваджуються європейськими організаціями та ООН.

Марія Лихман, відділ PR
тел: +380 (44) 486 24 74 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: lykhman@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: