Міжнародний фонд “Відродження” візьме участь у Форумі з організаційного розвитку

19-20 листопада в Києві (НСК “Олімпійський”) відбуватиметься І Форум з організаційного розвитку

19-20 листопада в Києві (НСК “Олімпійський”) відбуватиметься І Форум з організаційного розвитку. Участь у заході бере Міжнародний фонд “Відродження”.

Цілі Форуму:
– дати змогу представникам НУО обговорити важливі питання у сфері організаційного розвитку громадянського суспільства;
– обмінятися інформацією, ідеями та найкращими практиками, сучасними інструментами, техніками та підходами до розвитку спроможності організацій.

Форум збере понад 200 представників НУО, бізнес-провайдерів у сфері організаційного розвитку, донорів, що мають програми зі зміцнення НУО.

Форум триватиме два дні:
– День 1. Нові інструменти та тренди у сфері організаційного розвитку НУО. Інтерактивний обмін найкращими практиками, підходами та засвоєними уроками (lessons learned) у сфері організаційного розвитку
– День 2. Експертна дискусія ключових гравців і сервіс-провайдерів, які зацікавлені у посиленні організаційного розвитку НУО. Презентація й обговорення Концепції з організаційного розвитку НУО. Обговорення прозорості, ефективності послуг з організаційного розвитку, сертифікації та критеріїв відбору надавачів послуг.

Програма

Контакти:
Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання”
(044) 201 01 61
ednannia@isar.kiev.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: