Міжнародний фонд “Відродження” та Світовий банк підтримають громадський моніторинг муніципальних послуг

Міжнародний фонд “Відродження” та Представництво Світового банку в Україні підтримають ініціативи з громадського моніторингу муніципальних послуг

Міжнародний фонд “Відродження” та Представництво Світового банку в Україні підтримають ініціативи з громадського моніторингу муніципальних послуг. Відповідний меморандум було підписано 22 січня.

Згідно з документом, до кінця березня Представництво Світового банку в Україні спільно з Інститутом Світового банку організує в регіонах України низку навчальних курсів для громадських організацій (включно з ОСББ й ОСН). Після цього в червні Міжнародний фонд “Відродження” на конкурсній основі профінансує 7-8 ініціатив від організацій, які прослухали курси.

Меморандум має на меті запровадити контроль місцевих громад за наданням муніципальних послуг. Відповідно, він має сприяти посиленню потенціалу організацій громадянського суспільства, включно з ОСББ й ОСН, у сфері моніторингу й оцінки муніципальних послуг.

Мета діяльності Міжнародного фонду “Відродження” – всебічне сприяння розвитку справедливого, демократичного, відкритого суспільства в Україні через підтримку ініціатив громадянського суспільства, а одним із завдань фонду є налагодження постійного діалогу між громадянським суспільством і органами влади в тих сферах реформ, які можуть сприяти посиленню громадянського суспільства. Згідно зі стратегією фонду, його діяльність спрямовано на підвищення прозорості управління, посилення підзвітності органів влади й відповідності їхньої діяльності потребам суспільства.

Метою програми Світового банку в Україні є надання уряду України підтримки в реалізації економічних реформ і підвищенні рівня життя населення України. Представництво Світового банку в Україні також надає великого значення підтримці діяльності організацій громадянського суспільства, спрямованої на посилення підзвітності місцевих органів влади та поліпшення діалогу між їх посадовими особами й населенням. Ця діяльність пов’язана з Компонентом 1 Стратегії партнерства з Україною Світового банку на 2012-2016 роки – “Поліпшення державних послуг і державних фінансів”

Контакти:
Міжнародний фонд “Відродження”
Олексій Орловський
(044) 461 95 00
orlovsky@irf.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: