Міжнародний фонд “Відродження” провів презентації в регіонах

15-18 лютого в регіонах України відбулися презентації конкурсів і програм Міжнародного фонду “Відродження”

15-18 лютого в регіонах України відбулися презентації конкурсів і програм Міжнародного фонду “Відродження”. 15 лютого презентація пройшла в Черкасах, 16 лютого – у Кіровограді, 17 лютого – у Дніпропетровську та Павлограді, 18 лютого – у Запоріжжі.

Загалом заходи зібрали більше 300 представників громадських організацій, органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення, а також зацікавлених громадян. Громадськість мала змогу ознайомитися з пріоритетами, програмами та новими конкурсами фонду. Менеджери фонду надали консультації стосовно процедур подання проектів і поради щодо того, як уникнути помилок при поданні проектних пропозицій.

Контакти: Станіслав Лячинський, тел. (044) 461 95 00, факс (044) 486 01 66, liachinskiy@irf.kiev.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: