Міжнародний фонд «Відродження» презентував свою діяльність громадськості Криму

З 22 по 26 березня Міжнародний фонд «Відродження» провів презентації своєї діяльності в Євпаторії, Севастополі, Сімферополі, Ялті та Керчі. Під час зустрічей менеджери МФВ ознайомили учасників з діяльністю МФВ, його програмами та конкурсами на 2010 рік.

22 березня в Євпаторії, 23 березня в Севастополі, 24 березня у Сімферополі, 25 березня в Ялті та 26 березня в Керчі Міжнародний фонд «Відродження» провів презентації своєї діяльності.

Під час зустрічей менеджери МФВ ознайомили учасників з діяльністю Міжнародного фонду “Відродження”, його програмами та конкурсами на 2010 рік, надали вичерпні відповіді на усі запитання.

Окрім презентації програмної діяльності Міжнародного фонду “Відродження”, учасники зустрічі отримали консультації з написання проектів.

Презентацію провели:

  • Ірина Солоненко – директорка Європейської програми,
  • Тетяна Кухаренко – менеджерка програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів”,
  • Анастасія Гринько – менеджерка відділу зі зв’язків з громадськістю фонду “Відродження”.

 

Контактні особи:

Катерина Дегтярьова, представниця Міжнародного фонду «Відродження» в АР Крим, kdeg@yandex.ru, тел. 050-521-87-86, (652) 505-812.

Анастасія Гринько, менеджерка відділу зі зв’язків з громадськістю Міжнародного фонду «Відродження», grynko@irf.kiev.ua, тел. (044) 4619500.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: