Міжнародний фонд “Відродження” презентує видавничі та перекладацькі проекти

У межах Міжнародного книжкового ярмарку “Книжковий Арсенал” Міжнародний фонд “Відродження” презентуватиме свої видавничі та перекладацькі проекти

У межах Міжнародного книжкового ярмарку “Книжковий Арсенал” Міжнародний фонд “Відродження” презентуватиме свої видавничі та перекладацькі проекти.

31 травня з 12:00 до 13:00 в зоні “Сцена” відбудеться презентація книжки Тамари Булат і Тараса Філенка “Світ Миколи Лисенка. Національна ідентичність, музика й політика України ХІХ – початку ХХ століття” (“Майстерня книги”, 2009). Її видано за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США та Міжнародного фонду “Відродження”. На презентації буде присутній один із авторів книги – Тарас Філенко, доктор філософії, етномузикознавець і музикант (США), який виконає твори композитора.

31 травня з 14:00 до 14:30 в зоні №1 відбудеться презентація програми “Соціальний капітал і академічні публікації”. Її представники розкажуть про проект “600 книжок за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та дадуть поради видавцям щодо роботи з міжнародними фондами та видавничими проектами.

Ярмарок відбудеться в Національному культурно-мистецькому комплексі “Мистецький арсенал” (вул. Івана Мазепи, 28-30).

Контакти: Міжнародний фонд “Відродження”, Роман Войтович, (044) 486 24 74, voitovych@irf.kiev.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: