Міжнародний фонд “Відродження” презентує нову Антикризову гуманітарну програму

13 липня 2009 року о 10.30 у приміщенні УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція, присвячена презентації нової Антикризової гуманітарної програми, яку започатковує Міжнародний фонд “Відродження”. 

Діяльність Антикризової програми буде спрямована на допомогу людям, культурницьким та громадським осередкам, які найбільше постраждали від фінансово-економічної кризи. 

Нова програма Міжнародного фонду “Відродження” надаватиме підтримку соціальним, культурницьким та гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх та оздоровчих програм для дітей та молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також  підтримку селищних культурницьких інституцій та їх перетворення на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості. 

На прес-конференції будуть презентовані пріоритети, цілі та цільові аудиторії Програми, озвучено стартовий фонд Програми, а також конкурси, які вже оголошено Міжнародним фондом “Відродження” в межах Антикризової гуманітарної програми. 

В прес-конференції братимуть участь:

  • Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”
  • Руслан Краплич, директор Антикризової гуманітарної програми
  • Юрій Павленко, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту України
  • Павло Полянський, заступник міністра освіти та науки України

Прес-конференція відбудеться в конференц-залі інформаційної агенції УНІАН за адресою вул..Хрещатик, 4. Початок реєстрації: о 10.00, за редакційним посвідченням.

 

За додатковою інформацією звертатися до:

Катерини Смаглій, менеджера Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” : тел. 461 97 09, smagliy@irf.kiev.ua

Анастасії Гринько, PR-менеджера Міжнародного фонду “Відродження”, тел. 461 95 00, grynko@irf.kiev.ua

Марія Лихман, відділ PR
тел: +380 (44) 486 24 74 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: lykhman@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: