Міжнародний фонд «Відродження» презентує досягнення громадянського суспільства у Річному звіті-2009

Річний звіт МФ “Відродження” містить інформацію про досягнення НУО, що стали можливі за підтримки програм Фонду у 2009 році. Протягом року, підтримуючи громадянське суспільство України, МФВ надав 6,5 мільйонів доларів для сприяння неурядовим організаціям.

Річний звіт МФ “Відродження” містить інформацію про досягнення НУО, що стали можливі за підтримки програм Фонду у 2009 році.

Це огляд проектів громадських організацій з різних регіонів України у сферах захисту прав людини, посилення впливу громадянського суспільства та контролю громадян за владою, європейської інтеграції країни, розвитку незалежних ЗМІ, в освітній сфері та у системі охорони здоров’я, в області захисту вразливих груп, а також інтеграції національних меншин в українське суспільство.

Протягом року, підтримуючи громадянське суспільство України, Міжнародний фонд “Відродження” надав 6,5 мільйонів доларів США для сприяння неурядовим організаціям (НУО). Звітуючи про підтримані ініціативи, Фонд публікує інформацію про зміст та результати проектів, вказує суми наданих грантів, а також контактну інформацію підтриманих організацій третього сектору.

До звіту включено статистичні дані розподілу підтриманих проектів та наданих коштів за регіонами України, а також висновки незалежного аудиту (KPMG) фінансової діяльності МФВ.

Відрите суспільство – відкритий діалог.

Малюнок обкладинки річного звіту-2009 символізує відкритість Фонду до діалогу – необхідної умови розвитку відкритого суспільства. Через діалог, в тому числі на сайті МФВ (w.irf.ua), представники громадськості визначають пріоритети розвитку громадянського суспільства України, оцінюють конкурси та роботу програм Фонду, коментують проекти, які підтримує Фонд “Відродження”. Кожен зацікавлений може “вписати в рядок пошуку” свої ідеї та пропозиції, визначити актуальні проблеми, прокоментувати роботу Фонду – невід’ємної частини громадянського суспільства України.

Річний звіт Фонду “Відродження” українською та англійською мовами доступний на сайті МФ “Відродження”. Тверду копію можна отримати у відділі PR Фонду. Адресу дивіться у розділі Контакти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: