Міжнародний фонд “Відродження” підтримав “Національні дебати” кандидатів у президенти

В ефірі телеканалу “Перший національний” стартувала програма “Національні дебати”

В ефірі телеканалу “Перший національний” стартувала програма “Національні дебати” за участю кандидатів на посаду Президента України. Проект координує телеканал “Перший національний” спільно з МГО “Інтерньюз-Україна”, “Громадським телебаченням”, Фундацією “Суспільність”, ГО “Інститут Медіа Права” та ГО “Центр UA” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета “Національних дебатів” – запропонувати кандидатам змістовну дискусію щодо головних завдань внутрішньої та зовнішньої політики, економіки та соціально-культурної сфери в Україні.

Коментуючи цю ініціативу, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький зазначив: “Проходить час виборів лише за зовнішнім уподобанням політиків, яких ми обираємо, – час політичного популізму, який перетворює президентські вибори на взаємні звинувачення  та конкуренцію нереальних обіцянок. Суспільство має почути аргументовану думку претендентів на найвищу державну посаду, щоб зробити максимально свідомий вибір, щоб почути, які конкретні кроки, реформи й дії, що потрібні країні у цей складний час, пропонують кандидати. Це потрібно для нашого свідомого вибору президента, більш раціонального вибору власної долі. Тому ми підтримуємо ці дебати зі сподіванням на змістовну дискусію за участю політиків, громадських експертів, журналістів. Дуже сподіваємося, “Національні дебати” такій дискусії сприятимуть”.

Модератором телевізійної дискусії між кандидатами є генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія.

Формат дебатів передбачає рівні можливості для всіх кандидатів відповісти на питання ведучого в межах регламенту. Також поставити питання під час програми можуть гості студії.

Прямі ефіри тривають із 19:00 до 20:30.

Одразу після завершення “Національних дебатів” журналісти й експерти мають нагоду на окремому майданчику поспілкуватися з кандидатами в межах програми “Розмови на Кампусі”, яку транслюють онлайн на платформі “Кампус 3.0” та партнерських Інтернет-ресурсах (“Українська правда”, “ЛігаБізнесІнформ”, “Левый берег”, “Громадське телебачення”, Радіо “Свобода”, “Главком”, “Телекритика”, “Тиждень”).

Офіційна сторінка проекту “Національні дебати” в мережі “Facebook”

Графік дебатів

Фото

Контакти:
“Національні дебати”
Ганна Руда
063 628 67 64
gannaruda@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: