Міжнародний фонд “Відродження” опублікував Стислий звіт за 2011 рік

Загалом торік було підтримано 665 проектів 449 громадських організацій

Міжнародний фонд “Відродження” опублікував Стислий звіт за 2011 рік у виданні “Дзеркало тижня”. У ньому представлено найважливіші ініціативи, реалізовані за підтримки фонду.

Загалом торік було підтримано 665 проектів 449 громадських організацій. На їх реалізацію фонд виділив 61 642 676 грн.

Серед найпомітніших ініціатив, підтриманих фондом, – аналітична доповідь “Нова влада. Виклики модернізації”, звіт міжнародної організації “Freedom House”, Форум громадянського суспільства “Саміт Україна – ЄС 2011: громадський вимір”, видання “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства”, моніторинг виконання Порядку денного Україна – ЄС і Плану дій із візової лібералізації, ініціатива “Відкритий Уряд”, підтримка Ресурсних центрів для ОСББ й ОСН, розвиток адміністративних послуг, підтримка Центрів правової інформації та консультацій, моніторинг дотримання прав людини в органах внутрішніх справ, забезпечення доступу до публічної інформації, моніторинг вступної кампанії до вишів і якості освіти, кампанія доступу до знеболення “StopБіль”, протидія гепатитам, сприяння працевлаштуванню та започаткуванню бізнесу, експертні дискусії за участю міжнародних фахівців тощо.

Повний річний звіт Міжнародного фонду “Відродження” буде видано у травні.

Міжнародний фонд “Відродження”
Станіслав Лячинський
(044) 486 24 74
pr@irf.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: