Міжнародний фонд «Відродження» оприлюднив стислий звіт про діяльність у 2009 році

Міжнародний фонд «Відродження» опублікував стислий звіт про діяльність у 2009 році. Звіт містить опис досягнень громадянського суспільства у 2009 році, які стали можливими за підтримки Фонду.

Міжнародний фонд «Відродження» опублікував стислий звіт про діяльність у 2009 році. Публікація вийшла у тижневику «Дзеркало тижня» від 20-26 лютого 2010 року (http://www.dt.ua/3000/3050/68542/).

У 2009 році Міжнародний фонд «Відродження» продовжував виконувати свою місію – сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні. МФВ залишається найбільшою в країні благодійною фундацією, яка фінансово, організаційно й експертно підтримує діяльність організацій третього сектору, а також ініціативи від інших інституцій, що співпадають з програмними пріоритетами Фонду.

Протягом 2009 року Міжнародний фонд «Відродження» надав 6,5 мільйонів доларів для сприяння неурядовим організаціям (НУО). Також були підтримані спільні ініціативи НУО з іншими, у тому числі, державними інституціями з різних регіонів країни.

Ці кошти спрямовувалися українським організаціям, які працюють у сферах захисту прав людини, посилення впливу громадянського суспільства та контролю громадян за владою, сприяють європейській інтеграції країни, розвитку незалежних ЗМІ, втілюють ініціативи в освітній сфері та у системі охорони здоров’я, виконують проекти в області захисту вразливих груп, а також інтеграції національних меншин в українське суспільство.

Цей звіт містить стислий опис досягнень громадянського суспільства у 2009 році, які стали можливими за підтримки МФ«Відродження».

Стислий звіт про діяльність Міжнародного фонду «Відродження»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: