Міжнародний фонд “Відродження” надав інформацію про свою діяльність

До Міжнародного фонду “Відродження” надійшов депутатський запит народного депутата Вадима Колесніченка

До Міжнародного фонду “Відродження” надійшов депутатський запит народного депутата Вадима Колесніченка, у якому парламентар просить надати інформацію щодо напрямів і розміру фінансування, виділеного фондом. Наводимо офіційну відповідь фонду на депутатський запит.

 

Шановний пане Вадиме!

Міжнародний фонд “Відродження” засвідчує Вам свою повагу та у відповідь на Ваш лист №6 – 174/1263-8 надає наступну інформацію.

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) є благодійною організацією, місія якої – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Інформація про загальний обсяг наданого Фондом фінансування за роками діяльності міститься у Додатку 1 до цього листа.

Основні кошти, якими оперує МФВ, надаються головним його засновником, відомим фінансистом та філантропом Джорджем Соросом. Фінансову підтримку Фонд отримує від заснованої п. Соросом Мережі Фундацій Відкритого суспільства. МФВ також отримує фінансування з боку міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій та громадян (див. Додаток 2 до цього листа, де наведено їх перелік).

Починаючи з 1998 року, тобто вже 12 років поспіль, максимально широко оприлюднюються Річні звіти Міжнародного фонду “Відродження”, які друкуються у типографський спосіб у вигляді окремих книжок українською та англійською мовами, розповсюджуються у різний спосіб, у тому числі серед народних депутатів, надсилаються до бібліотек, їх отримують усі бажаючі відвідувачі МФВ.

У річних звітах висвітлюються всі, підкреслюю – всі, без винятку, проекти та ініціативи, підтримані Фондом. Для прикладу додаємо з цим листом друкований примірник Річного звіту МФВ за 2010 рік, а також тексти Річних звітів МФВ за попередні роки на CD-носії.

Зауважимо, що про свою діяльність Фонд також регулярно звітує і у загальнонаціональних ЗМІ. Зокрема, стислий звіт про гранти, надані за 2006-2010 роки, публікувався у газеті “Дзеркало тижня”.

Тексти повних та стислих річних звітів МФВ розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Фонду (розділ “Річні звіти”).

Висловлюємо Вам вдячність за зацікавленість діяльністю Фонду. Сподіваємося, що надана інформація допоможе Вам та вашим колегам краще зрозуміти як роботу Міжнародного фонду “Відродження”, так і тих українських громадських організацій, у тому числі створених народними депутатами України, інших різноманітних інституцій України, яким надається наша підтримка.

З повагою,
Виконавчий директор МФВ
Бистрицький Є.К.

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: