Міжнародний фонд «Відродження» на Фестивалі ідей – 2018

Організовані Фондом заходи стосувались теми здоров’я, імпакт-інвестуванн та краудфандингу.

24-26 серпня Міжнародний фонд «Відродження» організував три заходи у рамках Фестивалю ідей в Одесі, що його другий рік поспіль проводять Aspen Insitute Kyiv та Impact Hub Odessa.

Організовані Фондом заходи стосувались тем здоров’я, імпакт-інвестування та краудфандингу.

Під час дискусійної панелі Нові технології для вибору і використання лікарських засобів ми презенували мобільний додаток «Ліки Контроль», розроблений громадською організацією «Ліки Контроль» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Цей мобільний додаток дозволяє пацієнтам перевірити наявність призначених лікарем препаратів у Національному переліку основних лікарських засобів, а також наявність аналогів будь-яких препаратів та бути відповідальним споживачем лікарських засобів. Додаток можна завантажити безкоштовно в App Store або Google Play. 

Під час Open Society Talks на тему “Імпакт-інвестування у Львові та Одесі” ми запросили засновників представити свої проектильвівський медіа-хаб «Твоє місто» Tvoemisto.tv, одеські публічні простори 4City та iQSpace, львівський благодійний фонд Горіховий дім/Walnut House та одеська сучасна концертна зала Urban Music Hall.

Усі ці проекти є прикладами імпакт-інвестицій, оскільки фокусуються не лише на прибутку, але й на позитивному соціальному впливі своєї діяльності. Пояснення терміну та презентації кейсів можна побачити у відео-записі.

Під час дискусії “Краудфандинг як можливість для розбудови спільнот”ми розповіли, що краудфандинг дозволяє активним громадянам не лише знайти фінансову підтримку для своїх проектів, але й сформувати навколо своїх ідей спільноту однодумців та довіру в суспільстві.

Цього року Міжнародний фонд «Відродження» запустив конкурс «Культура. Спільнота», який передбачає співфінансувавння відібраних проектів через краудфандингові платформи. Конкурс триватиме до кінця 2018-го. Учасники проектів, що вже стали переможцями конкурсу та зібрали необхідні кошти, поділились своїм досвідом на Фестивалі ідей. Зокрема, таким успішним проектом став фестиваль кіно і урбаністики “86”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: