Міжнародні експерти оцінять екологічні реформи у країнах Східного Партнерства

15 березня з 10:00 до 12:00 у Києві відбудеться експертна толока “Оцінка реформ екологічної політики у країнах Східного Партнерства”

15 березня з 10:00 до 12:00 у Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться експертна толока “Оцінка реформ екологічної політики у країнах Східного Партнерства”. Захід проводять ВЕГО “Мама-86” і Громадська експертна рада за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходу – обговорити впровадження реформ екологічної політики в рамках Флагманської ініціативи Східного Партнерства.

Учасники фахової дискусії проаналізують основні досягнення країн у реформуванні екологічної політики в контексті європейської інтеграції та представлять порівняльні дані по країнах ЄС і Східного Партнерства. Також експерти дадуть рекомендації щодо приведення екологічної політики у країнах Східного Партнерства у відповідність до законодавства та практик ЄС, зокрема в питаннях забезпечення доступу до інформації, здійснення екологічних оцінок, а також залучення громадськості до прийняття рішень у природоохоронній сфері.

До участі в дискусії запрошують представників уряду та Верховної Ради України, незалежних національних і міжнародних експертів, представників дипломатичного корпусу, міжнародних організацій і журналістів. Заплановано Sкуpe-конференцію з експертами з Вірменії, Молдови, Грузії та Білорусі.

Робочі мови заходу: українська, англійська (синхронний переклад).

Громадська експертна рада
067 232 69 23
youkraine.eu@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: