Міжнародне співробітництво аналітичних центрів

Українська Лабораторія у Брюсселі - захід для представників українських та європейських аналітичних центрів, що сприяє інтеграції українських аналітичних центрів до європейської аналітичної спільноти та допомагає їм знайти підтримку для нових спільних досліджень задля реформ в Україні.

Українська Лабораторія у Брюсселі – захід для представників українських та європейських аналітичних центрів, що сприяє інтеграції українських аналітичних центрів до європейської аналітичної спільноти та допомагає їм знайти підтримку для нових спільних досліджень задля реформ в Україні.

У 2017 році цей захід відбувся вдруге. Його традиційно організував Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі (Офіс) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Європейського Фонду за Демократію, Місії Канади при Європейському Союзі та Фонду Конрада Аденауера. 

Захід зібрав близько 100 учасників, серед яких – високопосадовці Європейського Союзу та України, представники аналітичних центрів, бізнес-асоціацій, консалтингових компаній, академічних кіл, фондів і ЗМІ. Цього року українську спільноту аналітичних центрів представляли 19 експертів. 

Учасники цьогорічної Лабараторії видали спільний посібник англійською мовою «Поради від практикуючих: як ініціювати та налагодити робочі відносини з партнерами, донорами, зацікавленими сторонами. Та як покращити співпрацю між українськими та європейськими аналітичними центрами»

Відео з цьогорічної Української Лабораторії у Брюсселі.

Зі списком членів Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі можна ознайомитись тут.

Якщо Ваша неурядова організація є аналітичним центром, що бажає приєднатись до цієї спільноти з представництвом у Брюсселі, Ви можете подати заявку на членство в Офісі – деталі за посиланням.

Для додаткових коментарів щодо проектів Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» можна звернутись до її директора Дмитра Шульги, надіславши запит на pr@irf.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: