Міжнародна програма соціального дослідження (ISSP): громадяни України про соціальну нерівність

2009 року Україна вдруге взяла участь у Міжнародній програмі соціального дослідження (ISSP) — щорічному порівняльному соціологічному дослідженні в 45-ти країнах за заздалегідь визначеними тематикою й опитувальником. Україна приєдналася до цієї програми минулого року.

Розробку методології збору інформації та вибірки, підготовку інтерв’юерів, проведення опитування та введення інформації в комп’ютер здійснював Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), аналітичне опрацювання — науковці Інституту соціології НАН України, інформаційну підтримку — Інститут політики за організаційного сприяння Центру “Соціальні індикатори”.

Цього року у фокусі дослідження програми ISSP були соціальна нерівність, оцінювання соціальної справедливості та ставлення до соціального розшарування громадян України.

З 12 по 22 червня 2009 року Київський міжнародний інститут соціології провів опитування 2012 респондентів за випадковою репрезентативною вибіркою, що відповідає стандартам ISSP і представляє доросле населення України. Дослідження здійснювалося за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. У рамках участі України в проекті ISSP отримана інформація ретельно опрацьована й готується до друку у вигляді спеціальної брошури.

З першими узагальненими результати дослідження можна ознайомитися тут.

Контакти виконавців проекту:

Київський міжнародний інститут соціології, вул. Волоська, 8/5, корп. 4, м. Київ, 04070, тел.: +380 44 537 33 76, факс:+380 44 463 58 68.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: