Міжнародна наукова Інтернет-конференція «Проблеми реформування кримінальної юстиції: український контекст і міжнародний досвід»

25 лютого – 5 березня 2010 року регіональна громадська організація «Луганська правова фундація» у партнерстві з Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» проводять Міжнародну наукову Інтернет-конференцію «Проблеми реформування кримінальної юстиції: український контекст і міжнародний досвід».

25 лютого – 5 березня 2010 року регіональна громадська організація “Луганська правова фундація” у партнерстві з Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка (кафедра кримінального права, кафедра кримінального процесу та правосуддя, кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності, кафедра теорії та історії держави і права, науково-дослідна лабораторія з вивчення актуальних проблем кримінального законодавства України та його застосування) за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» проводять Міжнародну наукову Інтернет-конференцію «Проблеми реформування кримінальної юстиції: український контекст і міжнародний досвід» (на базі Інтернет-порталу “Юридичний Луганськ” – http://jurlugansk.org).

Метою конференції є об’єднання зусиль науковців і практичних працівників у розв’язанні проблем діяльності та визначення напрямів і способів реформування органів та інститутів системи кримінальної юстиції України, а також вироблення рекомендацій щодо вдосконалення кримінального, кримінально-процесуального та адміністративного законодавства.

Для участі в роботі конференції запрошуються представники науково-педагогічного складу, аспіранти, ад’юнкти, студенти, курсанти та практичні працівники суду, правоохоронних та інших державних органів.

Участь у конференції є безкоштовною.

Детальніше про конференцію та можливості участі в ній дивіться тут

Контакти:

+380667127816 – Мазур Микола Вікторович;

+380955677095 – Беницький Олексій Михайлович.

Адреса оргкомітету:

91493, м. Луганськ, сел. Ювілейне, вул. Генерала Дідоренка, 4.

http://jurlugansk.org, http://lduvs.edu.ua

legal-conference@yandex.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: