Міжнародна конференція з відкритих урядових даних

16 березня в Києві, у приміщенні бізнес-центру 101 Tower за адресою вул. Толстого, 57, відбудеться Міжнародна конференція з відкритих урядових даних. Уперше в Україні представники державних органів влади, ІТ-спільноти, громадські активісти, міжнародні експерти та інші заінтересовані сторони зберуться для обговорення шляхів сприяння розвитку відкритих даних в Україні.

16 березня в Києві, у приміщенні бізнес-центру 101 Tower за адресою вул. Толстого, 57, відбудеться Міжнародна конференція з відкритих урядових даних. Уперше в Україні представники державних органів влади, ІТ-спільноти, громадські активісти, міжнародні експерти та інші зацікавлені сторони зберуться для обговорення шляхів сприяння розвитку відкритих даних в Україні.

Конференція (International Open Data Conference) проводиться за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН), Міністерства закордонних справ Данії в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Державного агентства з питань електронного урядування України. Технологічним партнером конференції виступила компанія Microsoft Україна. Важливо, що тематичний захід такого високого рівня проводиться в нашій країні вперше.

Головна мета конференції — продемонструвати громадянам України та світовому співтовариству, що запровадження системи відкритих урядових даних дійсно стоїть на порядку денному в Україні та є невід’ємною складовою багатовекторної стратегії розвитку держави. Серед конкретних питань, які обговорюватимуться на даному заході — подальші практичні кроки уряду з відкриття даних, найактуальніші теми запитів з боку громади та неурядових організацій, мотивування ІТ-розробників до співпраці та демонстрація можливостей відкритих урядових даних для створення соціально корисних додатків.

У міжнародній конференції візьмуть участь представники українського та закордонних урядів, експерти з відкритих урядових даних, лідери негромадських організацій та ІТ-галузі. Запрошено спікерів з Польщі, Австралії, Молдови, України, США а також топ-менеджери такої глобальної компанії як Microsoft.

Спікери:

 • Ганс Гассерт, OKFN, Німеччина
 • Якуб Горницькі, EPF, Польща
 • Стефан Де Коста, Link Digital, Австралія
 • Лівія Туркану, Адміністрація електронного уряду, Молдова
 • В’ячеслав Романов, Інфометр, РФ
 • Олександр Риженко, Державне урядове агентство з питань електронного урядування України
 • Марія Горностай, Адміністрація Президента України
 • Яніка Меріло, радник Міністра економічного розвитку та торгівлі, виконавчий директор Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA)
 • Франческо Кеккі та Максим Ключар, ПРООН
 • Денис Гурський, засновник громадської організації SocialBoost
 • Михайло Шмельов, Майкрософт Україна та Ратко Мутавзич, Центральноєвропейський офіс Майкрософт

Більш детальна інформація:  www.iodc.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: