Міжнародна конференція з питань розвитку фондів громад та місцевої філантропії
(оголошення про конкурс)

Міжнародна конференція з питань розвитку фондів громад та місцевої філантропії (оголошення про конкурс)

20-21 червня 2005 р., м. Київ

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Проект “Мережа громадянської дії в Україні” 20-21 червня 2005 року організує проведення Міжнародної конференції з питань розвитку фондів громад та місцевої філантропії у Києві. Ми запрошуємо до участі всі зацікавлені організації та окремих спеціалістів. Витрати сплачуються організаторами.

Мета конференції

Основною метою дводенної конференції стане надання українським організаціям громадянського суспільства (ОГС), які працюють у сфері благодійності та філантропії, можливості обмінятися досвідом між собою та з зарубіжними практиками, а також обговорити найоптимальніші шляхи розвитку фондів громад та місцевої філантропії в Україні. Планується обговорення декількох існуючих моделей розвитку місцевої філантропії, зокрема таких як фонди громад у країнах ННД та ЦСЄ, United Way International, та Community Shares-США, й можливостей застосування цих моделей в Україні.

Мови проведення конференції:  українська та англійська (з перекладом).

Процедура подачі заявки

Не пізніше 15 квітня 2005 р. кожен аплікант, що відповідає критеріям відбору учасників конференції, має виповнити та подати організаторам аплікаційну форму.  

Контактна інформація

Більш детальну інформацію щодо змісту конференції, критеріїв та процедури відбору учасників, а також аплікаційну форму ви можете знайти на веб-сайті Мережі громадянської дії в Україні: www.ucan-isc.org.ua

 Додаткові запити та аплікаційні форми на участь у конференції просимо надсилати ел. поштою Анні Шаповал, координатору програми грантів, UCAN на ел. адресу: anna@ucan-isc.org.ua. Телефон для довідок: 38 (044) 494 4597.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: