Міжетнічну толерантність поширюють через інформаційний бюлетень

Опубліковано перший випуск Інформаційного бюлетеню в межах проекту “Дослідження стану міжетнічної толерантності в молодіжному середовищі Криму”

Опубліковано перший випуск Інформаційного бюлетеню “Разом на рідній землі” в межах проекту “Дослідження стану міжетнічної толерантності в молодіжному середовищі Криму”. Проект здійснює Євпаторійський центр регіонального розвитку за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У бюлетені наведено витяги з нормативно-правових документів, що встановлюють і регулюють права різних народів і національних груп України щодо користування рідними мовами. Також запропоновано огляди Міжнародної науково-практичної конференції “Попередження насильницьких конфліктів і формування культури миру в мультикультурних спільнотах” і проекту “Мікстура від ксенофобії”. Крім того, у бюлетені вміщено короткий словник міжетнічної толерантності.

Євпаторійський центр регіонального розвитку
(06569) 2 90 60
ecrr@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: