Міжетнічну толерантність на Буковині висвітлюватимуть у телепередачі

На “5 каналі” розпочато щотижневу рубрику, присвячену міжетнічній толерантності в Чернівецькій області

На “5 каналі” розпочато щотижневу рубрику, присвячену міжетнічній толерантності в Чернівецькій області. Її створення ініціював благодійний фонд “Суспільні ресурси й ініціативи” спільно з ТРК “А.С.С.” у межах проекту “Подолання етнонаціональних та етнорегіональних стереотипів взаємного сприйняття у Чернівецькій області” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Рубрика виходитиме в ефір впродовж 12 місяців щосуботи о 18:45 у підсумковому випуску передачі “Час новин: Чернівці”.

Героями рубрики будуть відомі експерти в галузі міжетнічних взаємин, представники національних меншин, влади, науки, культури, освіти, національно-культурних, релігійних, благодійних інституцій, громад. Буде використано інтерактивні методи роботи, які забезпечать участь населення у створенні телевізійних матеріалів: опитування журналістами громадської думки щодо проблематики сюжетів і створення “гарячої лінії” (дзвінки в редакцію).

У Чернівецькій області мешкають представники понад 70 етносів.

БФ “Суспільні ресурси й ініціативи”
Олена Сандул
(0372) 52 52 71
olena.sandul@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: