Міжбюджетні трансферти Сумщини стануть предметом громадського аналізу

12 травня о 14:00 у Сумах відбудеться круглий стіл “Міжбюджетні трансферти як сфера громадського аналізу”

12 травня о 14:00 у Сумах, у залі засідань обладміністрації (пл. Незалежності, 2, 3-й поверх), відбудеться круглий стіл “Міжбюджетні трансферти як сфера громадського аналізу”. Захід організовують обласне об’єднання громадян “Усвідомлений вибір народу” та Громадська рада при облдержадміністрації в межах проекту “Незалежний громадський аналіз міжбюджетних трансфертів як складової дохідної частини місцевих бюджетів в Сумській області” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У круглому столі візьмуть участь представники 40 обласних громадських організацій – членів Громадської ради, посадовці обладміністрації, голови 8 районних прикордонних райдержадміністрацій (Білопільської, Великописарівської, Глухівської, Краснопільської, Путивльської, Серединобудської, Сумської, Ямпільської).

Учасники обговорять основні моменти методології, методики й організації міжбюджетних трансфертів для місцевих бюджетів Сумської області, їх вплив на соціально-економічний розвиток районів. Також відбудеться обговорення рекомендацій від громадськості.

Контакти: ООГ “Усвідомлений вибір народу”, Світлана Дронік, 066 58 06 881, (0542) 795 126

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: