Місця несвободи у зоні АТО: проблеми евакуації та безпеки населення

13 травня 2015 р. об 11.00 в в приміщенні Українського кризового медіа центру відбудеться ( за адресою: Український дім, вул. Хрещатик 2) відбудеться брифінг «Місця несвободи у зоні АТО: проблеми евакуації та безпеки населення у прифронтовому Маріуполі».

13 травня 2015 р. об 11.00 в  в приміщенні Українського кризового медіа центру відбудеться ( за адресою: Український дім, вул. Хрещатик 2) відбудеться брифінг «Місця несвободи у зоні АТО: проблеми евакуації та безпеки населення у прифронтовому Маріуполі». Організатор – Центр інформації про права людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Життя майже 2400 осіб, серед яких діти, літні люди, які перебувають під опікою держави у закладах соціальної та медичної сфери, а також у виправних колоніях та центрах м. Маріуполя, знаходяться під загрозою через зволікання з евакуацією з прифронтового міста.

Про під час заходу розповідатимуть монітори Національного превентивного механізму та представник Уповноваженого ВР з прав людини, які відвідали спеціалізовані школи для дітей з різними порушеннями, пансіонати для ветеранів війни і праці, Маріупольський виправний центр, Приазовську виправну колонію, Донецький прикордонний загін, Жовтневий районний суд, психіатричну районну лікарню №7 та інші заклади у м. Маріуполь.

Учасники брифінгу:

Юрій Бєлоусов, представник Уповноваженого ВР з прав людини, керівник департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму

Олександр Гатіятуллін, спеціаліст відділу адвокації та юридичної підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Сергій Перникоза, Асоціація УМДПЛ

Журналістам будуть надані фотоматеріали.

Контакти:Надя Колесникова, 067 661 80 30, nk@humanrights.org.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: