Місцеві вибори 2010 на Чернігівщині: кому стало краще?

24 травня об 11:00 у Чернігові відбудеться круглий стіл “Місцеві вибори 2010 на Чернігівщині: кому стало краще?”

24 травня об 11:00 у Чернігові, в Експертному клубі “Чиста політика”, відбудеться круглий стіл “Місцеві вибори 2010 на Чернігівщині: кому стало краще?”. Захід проводить Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень у межах проекту “Рік після виборів: моніторинг результатів реформи законодавства України про місцеві вибори”, який здійснює ЛМГО “Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу” спільно з Лабораторією законодавчих ініціатив у партнерстві з організаціями – учасницями Мережі підтримки реформ за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу експерти представлять результати моніторингу роботи місцевих рад на Чернігівщині з моменту їх обрання 2010 року. Також буде представлено дослідження громадської думки мешканців Чернігова та Ніжина щодо діяльності депутатів місцевих рад за півтора року після виборів.

До участі запрошують політичних експертів, представників громадських організацій і депутатів місцевих рад.

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень
Євгеній Романенко
068 38 660 54
ero@bigmir.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: