Місцеве самоврядування Польщі — приклад для України

23-27 листопада 2005 року відбулася друга робоча поїздка до м. Кракова 15-ти представників органів місцевого самоврядування, працівників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, а також представників Громадської ради з розвитку місцевого самоврядування і діяльності третього сектору

23-27 листопада 2005 року відбулася друга робоча поїздка до м. Кракова 15-ти представників органів місцевого самоврядування, працівників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, а також представників Громадської ради з розвитку місцевого самоврядування і діяльності третього сектору. Ця поїздка була здійснена в рамках проекту “Розбудова громадянського суспільства в Україні через розвиток місцевого самоврядування” Інституту стратегічних досліджень м. Кракова за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.  Українська робоча група була організована Міжнародним фондом “Відродження” у співпраці з Асоціацією міст України та Інститутом громадянського суспільства. Проект спрямований на підвищення спроможності представників органів місцевого самоврядування України до здійснення реформ через вивчення відповідного досвіду Республіки Польща. В рамках проекту було здійснено дві 5-тиденні робочі поїздки до м. Кракова, в рамках яких 45 представників органів місцевого самоврядування України ознайомилися з досвідом роботи системи місцевого самоврядування Республіки Польща на прикладі м. Кракова.

Під час робочих візитів представники системи місцевого самоврядування України ознайомилися з польським досвідом щодо питань структури місцевої влади, прав та обов’язків депутатів рад, місцевих виборів, діяльності сейму і рад, публічних фінансів, адміністративного та судового контролю, а також доступу до фінансування з боку ЄС.

Євгенія Мартинюк, асистентка Європейської програми
тел: +380 (44) 486 25 96 
eлектронна пошта: martynyk@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, вул. Артема 44, оф.4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: